IXFH22N55
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFH22N55 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXFH22N55
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 550V 22A TO-247AD
Fitxak: IXFH22N55.pdf
  • Mezua
IXFH22N55ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXFH22N55 fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOSFET N-CH 550V 22A TO-247AD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3345 pcs Datuen fitxa IXFH22N55.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 4mA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-247AD (IXFH)
Series HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 270 mOhm @ 11A, 10V
Power Dissipation (Max) 300W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-247-3 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 4200pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 170nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 550V
Deskribapen zehatza N-Channel 550V 22A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-247AD (IXFH) Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 22A (Tc)