IXFH14N60P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFH14N60P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXFH14N60P
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 600V 14A TO-247
Fitxak: IXFH14N60P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
30 pcs
  • Mezua
IXFH14N60Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXFH14N60P fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOSFET N-CH 600V 14A TO-247 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 24250 pcs Datuen fitxa IXFH14N60P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 2.5mA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-247AD (IXFH)
Series HiPerFET™, PolarHT™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 550 mOhm @ 7A, 10V
Power Dissipation (Max) 300W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-247-3 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 2500pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 36nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 600V Deskribapen zehatza N-Channel 600V 14A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-247AD (IXFH)
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 14A (Tc)