IXFH12N80P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFH12N80P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXFH12N80P
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 800V 12A TO-247
Fitxak: IXFH12N80P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
30 pcs
  • Mezua
IXFH12N80Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXFH12N80P fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOSFET N-CH 800V 12A TO-247 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 21366 pcs Datuen fitxa IXFH12N80P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 2.5mA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-247AD (IXFH)
Series HiPerFET™, PolarHT™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 850 mOhm @ 500mA, 10V
Power Dissipation (Max) 360W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-247-3 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 2800pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 51nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 800V Deskribapen zehatza N-Channel 800V 12A (Tc) 360W (Tc) Through Hole TO-247AD (IXFH)
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 12A (Tc)