IXFH10N90
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFH10N90 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXFH10N90
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 900V 10A TO-247AD
Fitxak: IXFH10N90.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
30 pcs
  • Mezua
IXFH10N90ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXFH10N90 fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOSFET N-CH 900V 10A TO-247AD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5172 pcs Datuen fitxa IXFH10N90.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 4mA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-247AD (IXFH)
Series HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.1 Ohm @ 5A, 10V
Power Dissipation (Max) 300W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-247-3 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 4200pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 155nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 900V
Deskribapen zehatza N-Channel 900V 10A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-247AD (IXFH) Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 10A (Tc)