IXFB110N60P3
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFB110N60P3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXFB110N60P3
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 600V 110A PLUS264
Fitxak: IXFB110N60P3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
IXFB110N60P3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXFB110N60P3 fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOSFET N-CH 600V 110A PLUS264 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3922 pcs Datuen fitxa IXFB110N60P3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 8mA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea PLUS264™
Series HiPerFET™, Polar3™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 56 mOhm @ 55A, 10V
Power Dissipation (Max) 1890W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-264-3, TO-264AA Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 18000pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 245nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 600V Deskribapen zehatza N-Channel 600V 110A (Tc) 1890W (Tc) Through Hole PLUS264™
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 110A (Tc)