IXFA36N30P3
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFA36N30P3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXFA36N30P3
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 300V 36A TO-263AA
Fitxak: IXFA36N30P3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
IXFA36N30P3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXFA36N30P3 fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOSFET N-CH 300V 36A TO-263AA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 20432 pcs Datuen fitxa IXFA36N30P3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-263AA
Series HiPerFET™, Polar3™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 110 mOhm @ 18A, 10V
Power Dissipation (Max) 347W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 2040pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 30nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 300V Deskribapen zehatza N-Channel 300V 36A (Tc) 347W (Tc) Surface Mount TO-263AA
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 36A (Tc)