IXDP20N60B
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXDP20N60B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXDP20N60B
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena IGBT 600V 32A 140W TO220AB
Fitxak: IXDP20N60B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
IXDP20N60Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXDP20N60B fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena IGBT 600V 32A 140W TO220AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 24758 pcs Datuen fitxa IXDP20N60B.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.8V @ 15V, 20A
Probako egoera 300V, 20A, 22 Ohm, 15V Td (on / off) @ 25 ° C -
Energia aldatzea 900µJ (on), 400µJ (off) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB
Series - Energia - Max 140W
Packaging Tube Pakete / kasua TO-220-3
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera mota Standard IGBT motakoa NPT
Gate Charge 70nC Deskribapen zehatza IGBT NPT 600V 32A 140W Through Hole TO-220AB
Oraina - Pulsed Collector (Icm) 40A Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 32A