HTZ260G16K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HTZ260G16K
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena DIODE MODULE 16.8KV 4.7A
Fitxak: HTZ260G16K.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 228 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 228 pcs
  • Mezua
HTZ260G16Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HTZ260G16K fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena DIODE MODULE 16.8KV 4.7A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 228 pcs Datuen fitxa HTZ260G16K.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 16V @ 12A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 16800V
Hornitzaileen gailuen paketea Module Abiadura Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 16800V 4.7A Chassis Mount Module Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 500µA @ 16800V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 4.7A Oinarriaren zati kopurua HTZ260