HTZ180D22K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HTZ180D22K
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena DIODE MODULE 22KV 1.3A
Fitxak: HTZ180D22K.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 193 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 193 pcs
  • Mezua
HTZ180D22Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HTZ180D22K fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena DIODE MODULE 22KV 1.3A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 193 pcs Datuen fitxa HTZ180D22K.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 22V @ 2A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 22000V
Hornitzaileen gailuen paketea Module Abiadura Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 22000V 1.3A Chassis Mount Module Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 500µA @ 22000V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 1.3A Oinarriaren zati kopurua HTZ180