HTZ160C12K
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HTZ160C12K
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena DIODE MODULE 12KV 1.7A
Fitxak: HTZ160C12K.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 301 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 301 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
HTZ160C12Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HTZ160C12K fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena DIODE MODULE 12KV 1.7A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 301 pcs Datuen fitxa HTZ160C12K.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 12V @ 2A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 12000V
Hornitzaileen gailuen paketea Module Abiadura Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Series - Packaging Bulk
Pakete / kasua Module Muntaketa mota Chassis Mount
Diode mota Standard Diode konfigurazioa 1 Pair Series Connection
Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 12000V 1.7A Chassis Mount Module Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 500µA @ 12000V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 1.7A Oinarriaren zati kopurua HTZ160