FDM15-06KC5
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FDM15-06KC5
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 600V 15A I4-PAC-5
Fitxak: FDM15-06KC5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
FDM15-06KC5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FDM15-06KC5 fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOSFET N-CH 600V 15A I4-PAC-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10750 pcs Datuen fitxa FDM15-06KC5.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.5V @ 790µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea ISOPLUS i4-PAC™
Series CoolMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 165 mOhm @ 12A, 10V
Power Dissipation (Max) - Packaging Tube
Pakete / kasua ISOPLUSi5-Pak™ Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 2000pF @ 100V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 52nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 600V Deskribapen zehatza N-Channel 600V 15A (Tc) Through Hole ISOPLUS i4-PAC™
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 15A (Tc)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FDM-2
FDM-2
fabrikatzaileak: Bussmann (Eaton)
deskribapena: FUSE KIT DISPLAY MERCHANDISER
Stockean: 133 pcs
Deskarga:
RFQ
FDM3300NZ
FDM3300NZ
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: MOSFET 2N-CH 20V 10A MCRFET