DSB60C30PB
IXYS CorporationIXYS Corporation
DSB60C30PB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSB60C30PB
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V TO220AB
Fitxak: DSB60C30PB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
DSB60C30PBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSB60C30PB fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V TO220AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 54176 pcs Datuen fitxa DSB60C30PB.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 550mV @ 30A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 30V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Schottky
Diode konfigurazioa 1 Pair Common Cathode Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 30V 30A Through Hole TO-220-3
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 20µA @ 30V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 30A