DSA60C100PB
IXYS CorporationIXYS Corporation
DSA60C100PB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSA60C100PB
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220
Fitxak: DSA60C100PB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
DSA60C100PBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSA60C100PB fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 47925 pcs Datuen fitxa DSA60C100PB.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 950mV @ 30A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 100V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 175°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Schottky
Diode konfigurazioa 1 Pair Common Cathode Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 30A Through Hole TO-220-3
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 500µA @ 100V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 30A