DNA30E2200PC
IXYS CorporationIXYS Corporation
DNA30E2200PC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DNA30E2200PC
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena DIODE GEN PURP 2.2KV 30A TO263
Fitxak: DNA30E2200PC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
DNA30E2200PCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DNA30E2200PC fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena DIODE GEN PURP 2.2KV 30A TO263 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 36433 pcs Datuen fitxa DNA30E2200PC.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.26V @ 30A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 2200V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-263 (D²Pak) Abiadura Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Standard
Deskribapen zehatza Diode Standard 2200V 30A Surface Mount TO-263 (D²Pak) Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 40µA @ 2200V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 30A Capacitance @ Vr, F 7pF @ 700V, 1MHz