XUP736100.000JU6I
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
XUP736100.000JU6I Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: XUP736100.000JU6I
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena OSC XO 100.0000MHZ LVPECL SMD
Fitxak: XUP736100.000JU6I.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
XUP736100.000JU6Iren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia XUP736100.000JU6I fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena OSC XO 100.0000MHZ LVPECL SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 21608 pcs Datuen fitxa XUP736100.000JU6I.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series XUP
balorazio - Packaging Strip
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVPECL
Beste izenak 800-3703 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.057" (1.45mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm
Frequency 100MHz Deskribapen zehatza 100MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 115mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) -