XLL736312.300000X
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: XLL736312.300000X
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena OSC XO 312.3000MHZ LVDS SMD
Fitxak: XLL736312.300000X.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
XLL736312.300000Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia XLL736312.300000X fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena OSC XO 312.3000MHZ LVDS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 36361 pcs Datuen fitxa XLL736312.300000X.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series XLL
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVDS
Beste izenak Q10487742 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.057" (1.45mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm
Frequency 312.3MHz Deskribapen zehatza 312.3MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 100mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) -