XLH536200.000000I
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
XLH536200.000000I Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: XLH536200.000000I
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena OSC XO 200.000MHZ HCMOS SMD
Fitxak: 1.XLH536200.000000I.pdf2.XLH536200.000000I.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
XLH536200.000000Iren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia XLH536200.000000I fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena OSC XO 200.000MHZ HCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 48568 pcs Datuen fitxa 1.XLH536200.000000I.pdf2.XLH536200.000000I.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.203" L x 0.132" W (5.15mm x 3.35mm) Series XPRESSO™ FXO-HC53
balorazio - Packaging Strip
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera HCMOS
Beste izenak 631-1153
631-1153-1-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.055" (1.40mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm
Frequency 200MHz Deskribapen zehatza 200MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 55mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) -