QS32390QG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QS32390QG8
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC MUX LOGIC SWITCH 16:8 28-QSOP
Fitxak: 1.QS32390QG8.pdf2.QS32390QG8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
QS32390QG8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QS32390QG8 fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC MUX LOGIC SWITCH 16:8 28-QSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 150421 pcs Datuen fitxa 1.QS32390QG8.pdf2.QS32390QG8.pdf
Tentsio hornidura iturria Single Supply Tentsioa - hornidura 4.75 V ~ 5.25 V
Mota Multiplexer/Demultiplexer Hornitzaileen gailuen paketea 28-QSOP
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 28-SSOP (0.154", 3.90mm Width) Beste izenak IDTQS32390QG8
IDTQS32390QG8-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount