MC88915TEI133
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
MC88915TEI133 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MC88915TEI133
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC PLL CLOCK DRIVER 28-PLCC
Fitxak:
  • Mezua
MC88915TEI133ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MC88915TEI133 fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC PLL CLOCK DRIVER 28-PLCC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6917 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 4.75 V ~ 5.25 V Mota PLL Clock Driver
Hornitzaileen gailuen paketea 28-PLCC (11.5x11.5) Series -
Ratio - Input: Irteera 2:8 Packaging Tube
Pakete / kasua 28-LCC (J-Lead) PLL Yes with Bypass
Irteera CMOS, TTL Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Sarrerako TTL Maiztasuna - Geh 133MHz