M906-01-187.5000T
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M906-01-187.5000T
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena OSC VCSO 187.5MHZ LVPECL SMD
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
M906-01-187.5000Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M906-01-187.5000T fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena OSC VCSO 187.5MHZ LVPECL SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2173 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota VCSO (SAW)
Tamaina / dimentsioa 0.354" L x 0.354" W (9.00mm x 9.00mm) Series M906-01
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 36-CLCC Irteera LVPECL
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.110" (2.79mm) Funtzio -
Maiztasuna Egonkortasuna - Frequency 187.5MHz
Deskribapen zehatza 187.5MHz VCSO (SAW) LVPECL Oscillator 3.3V 36-CLCC Uneko - Hornikuntza (Max) -