IDT79RC32V364-100DA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IDT79RC32V364-100DA
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC MPU MIPS32 100MHZ 144TQFP
Fitxak: IDT79RC32V364-100DA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
IDT79RC32V364-100DAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IDT79RC32V364-100DA fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC MPU MIPS32 100MHZ 144TQFP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6996 pcs Datuen fitxa IDT79RC32V364-100DA.pdf
Tentsioa - I / O 3.3V USB -
Hornitzaileen gailuen paketea 144-TQFP (20x20) Abiadura 100MHz
Series - Segurtasunaren ezaugarriak -
SATA - RAM kontrolagailuak SDRAM
Packaging Tray Pakete / kasua 144-LQFP
Beste izenak 79RC32V364-100DA Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Grafika bizkortzea No
Ethernet - Bistaratzea eta interfazearen kontrolatzaileak -
Deskribapen zehatza MIPS32 Microprocessor IC - 1 Core, 32-Bit 100MHz 144-TQFP (20x20) Core Prozesadorea MIPS32