IDT79R3041-20PF
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT79R3041-20PF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IDT79R3041-20PF
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC MPU MIPS-I 20MHZ 100TQFP
Fitxak: IDT79R3041-20PF.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
IDT79R3041-20PFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IDT79R3041-20PF fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC MPU MIPS-I 20MHZ 100TQFP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5843 pcs Datuen fitxa IDT79R3041-20PF.pdf
Tentsioa - I / O 5.0V USB -
Hornitzaileen gailuen paketea 100-TQFP (14x14) Abiadura 20MHz
Series - Segurtasunaren ezaugarriak -
SATA - RAM kontrolagailuak DRAM
Packaging Tray Pakete / kasua 100-LQFP
Beste izenak 79R3041-20PF Tenperatura operatiboa 0°C ~ 85°C (TC)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Grafika bizkortzea No
Ethernet - Bistaratzea eta interfazearen kontrolatzaileak -
Deskribapen zehatza MIPS-I Microprocessor IC - 1 Core, 32-Bit 20MHz 100-TQFP (14x14) Core Prozesadorea MIPS-I