IDT72V7280L10BBG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IDT72V7280L10BBG
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC FIFO 16384X72 SYNC 256BGA
Fitxak: IDT72V7280L10BBG.pdf
  • Mezua
IDT72V7280L10BBGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IDT72V7280L10BBG fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC FIFO 16384X72 SYNC 256BGA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3441 pcs Datuen fitxa IDT72V7280L10BBG.pdf
Tentsioa - hornidura 3.15V ~ 3.45V Hornitzaileen gailuen paketea 256-PBGA (17x17)
Series 72V Gaitasuna birmoldatzea Yes
Bandera programagarriak euskarria Yes Packaging Tray
Pakete / kasua 256-BBGA Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Memoria Tamaina 1.125M (16K x 72) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Funtzio Synchronous FWFT euskarria Yes
Expansion Type Depth, Width Datu-tasa 100MHz
Uneko - Hornikuntza (Max) 75mA Autobusa norabidea Uni-Directional