IDT72V7240L15BB
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IDT72V7240L15BB
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC FIFO 2048X36 15NS 256BGA
Fitxak: IDT72V7240L15BB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
IDT72V7240L15BBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IDT72V7240L15BB fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
Kopurua eskuragarri 5558 pcs Datuen fitxa IDT72V7240L15BB.pdf
Tentsioa - hornidura 3.15V ~ 3.45V Hornitzaileen gailuen paketea 256-PBGA (17x17)
Series 72V Gaitasuna birmoldatzea Yes
Bandera programagarriak euskarria Yes Packaging Tray
Pakete / kasua 256-BBGA Beste izenak 72V7240L15BB
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 4 (72 Hours) Memoria Tamaina 72K (1K x 72)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Funtzio Synchronous
FWFT euskarria Yes Expansion Type Depth, Width
Datu-tasa 66.7MHz Uneko - Hornikuntza (Max) 75mA