IDT72V36104L15PF
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IDT72V36104L15PF
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC FIFO 131KX36 15NS 128QFP
Fitxak: IDT72V36104L15PF.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
IDT72V36104L15PFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IDT72V36104L15PF fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
Kopurua eskuragarri 5506 pcs Datuen fitxa IDT72V36104L15PF.pdf
Tentsioa - hornidura 3.15V ~ 3.45V Hornitzaileen gailuen paketea 128-TQFP (14x20)
Series 72V Gaitasuna birmoldatzea Yes
Bandera programagarriak euskarria Yes Packaging Tray
Pakete / kasua 128-LQFP Beste izenak 72V36104L15PF
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria Tamaina 4.5M (64K x 36 x 2)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Funtzio Synchronous
FWFT euskarria Yes Expansion Type Width
Datu-tasa 66.7MHz Uneko - Hornikuntza (Max) 400mA