IDT71V67602S166BQG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT71V67602S166BQG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IDT71V67602S166BQG
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC SRAM 9M PARALLEL 165CABGA
Fitxak: 1.IDT71V67602S166BQG.pdf2.IDT71V67602S166BQG.pdf
  • Mezua
IDT71V67602S166BQGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IDT71V67602S166BQG fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC SRAM 9M PARALLEL 165CABGA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6583 pcs Datuen fitxa 1.IDT71V67602S166BQG.pdf2.IDT71V67602S166BQG.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page - Tentsioa - hornidura 3.135 V ~ 3.465 V
Teknologia SRAM - Synchronous Hornitzaileen gailuen paketea 165-CABGA (13x15)
Series - Packaging Tray
Pakete / kasua 165-TBGA Beste izenak 71V67602S166BQG
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria mota Volatile
Memoria Tamaina 9Mb (256K x 36) Memoria interfazea Parallel
Memoria formatua SRAM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza SRAM - Synchronous Memory IC 9Mb (256K x 36) Parallel 166MHz 3.5ns 165-CABGA (13x15) Erlojuaren maiztasuna 166MHz