IDT71V67602S133BGI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT71V67602S133BGI Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IDT71V67602S133BGI
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC SRAM 9M PARALLEL 119PBGA
Fitxak: 1.IDT71V67602S133BGI.pdf2.IDT71V67602S133BGI.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
IDT71V67602S133BGIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IDT71V67602S133BGI fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
Kopurua eskuragarri 6580 pcs Datuen fitxa 1.IDT71V67602S133BGI.pdf2.IDT71V67602S133BGI.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page - Tentsioa - hornidura 3.135 V ~ 3.465 V
Teknologia SRAM - Synchronous Hornitzaileen gailuen paketea 119-PBGA (14x22)
Series - Packaging Tray
Pakete / kasua 119-BGA Beste izenak 71V67602S133BGI
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria mota Volatile
Memoria Tamaina 9Mb (256K x 36) Memoria interfazea Parallel
Memoria formatua SRAM Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Deskribapen zehatza SRAM - Synchronous Memory IC 9Mb (256K x 36) Parallel 133MHz 4.2ns 119-PBGA (14x22) Erlojuaren maiztasuna 133MHz