IDT71V65603S100PF
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT71V65603S100PF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IDT71V65603S100PF
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC SRAM 9M PARALLEL 100TQFP
Fitxak: IDT71V65603S100PF.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
IDT71V65603S100PFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IDT71V65603S100PF fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
Kopurua eskuragarri 4752 pcs Datuen fitxa IDT71V65603S100PF.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page - Tentsioa - hornidura 3.135 V ~ 3.465 V
Teknologia SRAM - Synchronous ZBT Hornitzaileen gailuen paketea 100-TQFP (14x14)
Series - Packaging Tray
Pakete / kasua 100-LQFP Beste izenak 71V65603S100PF
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria mota Volatile
Memoria Tamaina 9Mb (256K x 36) Memoria interfazea Parallel
Memoria formatua SRAM Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Deskribapen zehatza SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 9Mb (256K x 36) Parallel 100MHz 5ns 100-TQFP (14x14) Erlojuaren maiztasuna 100MHz