IDT71V35761S183BQ
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT71V35761S183BQ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IDT71V35761S183BQ
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC SRAM 4.5M PARALLEL 165CABGA
Fitxak: 1.IDT71V35761S183BQ.pdf2.IDT71V35761S183BQ.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
IDT71V35761S183BQren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IDT71V35761S183BQ fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
Kopurua eskuragarri 5294 pcs Datuen fitxa 1.IDT71V35761S183BQ.pdf2.IDT71V35761S183BQ.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page - Tentsioa - hornidura 3.135 V ~ 3.465 V
Teknologia SRAM - Synchronous Hornitzaileen gailuen paketea 165-CABGA (13x15)
Series - Packaging Tray
Pakete / kasua 165-TBGA Beste izenak 71V35761S183BQ
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria mota Volatile
Memoria Tamaina 4.5Mb (128K x 36) Memoria interfazea Parallel
Memoria formatua SRAM Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Deskribapen zehatza SRAM - Synchronous Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 183MHz 3.3ns 165-CABGA (13x15) Erlojuaren maiztasuna 183MHz