IDT71V3558S200PFG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT71V3558S200PFG8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IDT71V3558S200PFG8
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC SRAM 4.5M PARALLEL 100TQFP
Fitxak: IDT71V3558S200PFG8.pdf
  • Mezua
IDT71V3558S200PFG8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IDT71V3558S200PFG8 fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC SRAM 4.5M PARALLEL 100TQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2828 pcs Datuen fitxa IDT71V3558S200PFG8.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page - Tentsioa - hornidura 3.135 V ~ 3.465 V
Teknologia SRAM - Synchronous ZBT Hornitzaileen gailuen paketea 100-TQFP (14x14)
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 100-LQFP Beste izenak 71V3558S200PFG8
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria mota Volatile
Memoria Tamaina 4.5Mb (256K x 18) Memoria interfazea Parallel
Memoria formatua SRAM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 4.5Mb (256K x 18) Parallel 200MHz 3.2ns 100-TQFP (14x14) Erlojuaren maiztasuna 200MHz