IDT71V3558S133BGI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT71V3558S133BGI8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IDT71V3558S133BGI8
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC SRAM 4.5M PARALLEL 119PBGA
Fitxak: IDT71V3558S133BGI8.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
IDT71V3558S133BGI8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IDT71V3558S133BGI8 fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
Kopurua eskuragarri 4378 pcs Datuen fitxa IDT71V3558S133BGI8.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page - Tentsioa - hornidura 3.135 V ~ 3.465 V
Teknologia SRAM - Synchronous ZBT Hornitzaileen gailuen paketea 119-PBGA (14x22)
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 119-BGA Beste izenak 71V3558S133BGI8
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria mota Volatile
Memoria Tamaina 4.5Mb (256K x 18) Memoria interfazea Parallel
Memoria formatua SRAM Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Deskribapen zehatza SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 4.5Mb (256K x 18) Parallel 133MHz 4.2ns 119-PBGA (14x22) Erlojuaren maiztasuna 133MHz