IDT71V2576S150PF8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT71V2576S150PF8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IDT71V2576S150PF8
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC SRAM 4.5M PARALLEL 100TQFP
Fitxak: 1.IDT71V2576S150PF8.pdf2.IDT71V2576S150PF8.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
IDT71V2576S150PF8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IDT71V2576S150PF8 fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
Kopurua eskuragarri 4338 pcs Datuen fitxa 1.IDT71V2576S150PF8.pdf2.IDT71V2576S150PF8.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page - Tentsioa - hornidura 3.135 V ~ 3.465 V
Teknologia SRAM - Synchronous Hornitzaileen gailuen paketea 100-TQFP (14x14)
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 100-LQFP Beste izenak 71V2576S150PF8
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria mota Volatile
Memoria Tamaina 4.5Mb (128K x 36) Memoria interfazea Parallel
Memoria formatua SRAM Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Deskribapen zehatza SRAM - Synchronous Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 150MHz 3.8ns 100-TQFP (14x14) Erlojuaren maiztasuna 150MHz