IDT71V25761YSA183BGI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT71V25761YSA183BGI Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IDT71V25761YSA183BGI
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC SRAM 4.5M PARALLEL 119PBGA
Fitxak: 1.IDT71V25761YSA183BGI.pdf2.IDT71V25761YSA183BGI.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
IDT71V25761YSA183BGIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IDT71V25761YSA183BGI fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
Kopurua eskuragarri 4097 pcs Datuen fitxa 1.IDT71V25761YSA183BGI.pdf2.IDT71V25761YSA183BGI.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page - Tentsioa - hornidura 3.135 V ~ 3.465 V
Teknologia SRAM - Synchronous Hornitzaileen gailuen paketea 119-PBGA (14x22)
Series - Packaging Tray
Pakete / kasua 119-BGA Beste izenak 71V25761YSA183BGI
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria mota Volatile
Memoria Tamaina 4.5Mb (128K x 36) Memoria interfazea Parallel
Memoria formatua SRAM Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Deskribapen zehatza SRAM - Synchronous Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 183MHz 5.5ns 119-PBGA (14x22) Erlojuaren maiztasuna 183MHz