IDT71V25761S183PF
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IDT71V25761S183PF
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC SRAM 4.5M PARALLEL 100TQFP
Fitxak: 1.IDT71V25761S183PF.pdf2.IDT71V25761S183PF.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
IDT71V25761S183PFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IDT71V25761S183PF fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
Kopurua eskuragarri 3546 pcs Datuen fitxa 1.IDT71V25761S183PF.pdf2.IDT71V25761S183PF.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page - Tentsioa - hornidura 3.135 V ~ 3.465 V
Teknologia SRAM - Synchronous Hornitzaileen gailuen paketea 100-TQFP (14x20)
Series - Packaging Tray
Pakete / kasua 100-LQFP Beste izenak 71V25761S183PF
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria mota Volatile
Memoria Tamaina 4.5Mb (128K x 36) Memoria interfazea Parallel
Memoria formatua SRAM Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Deskribapen zehatza SRAM - Synchronous Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 183MHz 5.5ns 100-TQFP (14x20) Erlojuaren maiztasuna 183MHz