IDT71T75802S200PFI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT71T75802S200PFI Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IDT71T75802S200PFI
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC SRAM 18M PARALLEL 100TQFP
Fitxak: IDT71T75802S200PFI.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
IDT71T75802S200PFIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IDT71T75802S200PFI fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
Kopurua eskuragarri 5853 pcs Datuen fitxa IDT71T75802S200PFI.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page - Tentsioa - hornidura 2.375 V ~ 2.625 V
Teknologia SRAM - Synchronous ZBT Hornitzaileen gailuen paketea 100-TQFP (14x14)
Series - Packaging Tray
Pakete / kasua 100-LQFP Beste izenak 71T75802S200PFI
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria mota Volatile
Memoria Tamaina 18Mb (1M x 18) Memoria interfazea Parallel
Memoria formatua SRAM Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Deskribapen zehatza SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 18Mb (1M x 18) Parallel 200MHz 3.2ns 100-TQFP (14x14) Erlojuaren maiztasuna 200MHz