IDT71T75602S166PF8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT71T75602S166PF8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IDT71T75602S166PF8
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC SRAM 18M PARALLEL 100TQFP
Fitxak: IDT71T75602S166PF8.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
IDT71T75602S166PF8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IDT71T75602S166PF8 fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
Kopurua eskuragarri 3393 pcs Datuen fitxa IDT71T75602S166PF8.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page - Tentsioa - hornidura 2.375 V ~ 2.625 V
Teknologia SRAM - Synchronous ZBT Hornitzaileen gailuen paketea 100-TQFP (14x14)
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 100-LQFP Beste izenak 71T75602S166PF8
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria mota Volatile
Memoria Tamaina 18Mb (512K x 36) Memoria interfazea Parallel
Memoria formatua SRAM Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Deskribapen zehatza SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 18Mb (512K x 36) Parallel 166MHz 3.5ns 100-TQFP (14x14) Erlojuaren maiztasuna 166MHz