IDT71P79804S250BQG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT71P79804S250BQG8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IDT71P79804S250BQG8
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC SRAM 18M PARALLEL 165CABGA
Fitxak: IDT71P79804S250BQG8.pdf
  • Mezua
IDT71P79804S250BQG8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IDT71P79804S250BQG8 fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC SRAM 18M PARALLEL 165CABGA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4429 pcs Datuen fitxa IDT71P79804S250BQG8.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page - Tentsioa - hornidura 1.7 V ~ 1.9 V
Teknologia SRAM - Synchronous, DDR II Hornitzaileen gailuen paketea 165-CABGA (13x15)
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 165-TBGA Beste izenak 71P79804S250BQG8
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria mota Volatile
Memoria Tamaina 18Mb (1M x 18) Memoria interfazea Parallel
Memoria formatua SRAM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza SRAM - Synchronous, DDR II Memory IC 18Mb (1M x 18) Parallel 250MHz 6.3ns 165-CABGA (13x15) Erlojuaren maiztasuna 250MHz