IDT71P72804S250BQ
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT71P72804S250BQ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IDT71P72804S250BQ
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC SRAM 18M PARALLEL 165CABGA
Fitxak: IDT71P72804S250BQ.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
IDT71P72804S250BQren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IDT71P72804S250BQ fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
Kopurua eskuragarri 3851 pcs Datuen fitxa IDT71P72804S250BQ.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page - Tentsioa - hornidura 1.7 V ~ 1.9 V
Teknologia SRAM - Synchronous, QDR II Hornitzaileen gailuen paketea 165-CABGA (13x15)
Series - Packaging Tray
Pakete / kasua 165-TBGA Beste izenak 71P72804S250BQ
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria mota Volatile
Memoria Tamaina 18Mb (1M x 18) Memoria interfazea Parallel
Memoria formatua SRAM Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Deskribapen zehatza SRAM - Synchronous, QDR II Memory IC 18Mb (1M x 18) Parallel 250MHz 6.3ns 165-CABGA (13x15) Erlojuaren maiztasuna 250MHz