IDT70V7339S166DDI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IDT70V7339S166DDI
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC SRAM 9M PARALLEL 144TQFP
Fitxak: IDT70V7339S166DDI.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
IDT70V7339S166DDIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IDT70V7339S166DDI fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
Kopurua eskuragarri 4550 pcs Datuen fitxa IDT70V7339S166DDI.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page - Tentsioa - hornidura 3.15 V ~ 3.45 V
Teknologia SRAM - Dual Port, Synchronous Hornitzaileen gailuen paketea 144-TQFP (20x20)
Series - Packaging Tray
Pakete / kasua 144-LQFP Exposed Pad Beste izenak 70V7339S166DDI
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria mota Volatile
Memoria Tamaina 9Mb (512K x 18) Memoria interfazea Parallel
Memoria formatua SRAM Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Deskribapen zehatza SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 9Mb (512K x 18) Parallel 166MHz 3.6ns 144-TQFP (20x20) Erlojuaren maiztasuna 166MHz