IDT70T3399S133DD
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IDT70T3399S133DD
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC SRAM 2M PARALLEL 144TQFP
Fitxak: IDT70T3399S133DD.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
IDT70T3399S133DDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IDT70T3399S133DD fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
Kopurua eskuragarri 4321 pcs Datuen fitxa IDT70T3399S133DD.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page - Tentsioa - hornidura 2.4 V ~ 2.6 V
Teknologia SRAM - Dual Port, Synchronous Hornitzaileen gailuen paketea 144-TQFP (20x20)
Series - Packaging Tray
Pakete / kasua 144-LQFP Exposed Pad Beste izenak 70T3399S133DD
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria mota Volatile
Memoria Tamaina 2Mb (128K x 18) Memoria interfazea Parallel
Memoria formatua SRAM Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Deskribapen zehatza SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 2Mb (128K x 18) Parallel 133MHz 4.2ns 144-TQFP (20x20) Erlojuaren maiztasuna 133MHz