IDT4MA133333Z3AACUGI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT4MA133333Z3AACUGI8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IDT4MA133333Z3AACUGI8
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 133.333MHZ LVPECL SMD
Fitxak:
  • Mezua
IDT4MA133333Z3AACUGI8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IDT4MA133333Z3AACUGI8 fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena OSC MEMS 133.333MHZ LVPECL SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4808 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series 4MA
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVPECL
Beste izenak 800-2707-1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm
Frequency 133.333MHz Deskribapen zehatza 133.333MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 100mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) -