IDT3CP0C02-24NSGE
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT3CP0C02-24NSGE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IDT3CP0C02-24NSGE
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC OSC PROG TIMER 24MHZ 4-VFQFPN
Fitxak: IDT3CP0C02-24NSGE.pdf
  • Mezua
IDT3CP0C02-24NSGEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IDT3CP0C02-24NSGE fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC OSC PROG TIMER 24MHZ 4-VFQFPN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6844 pcs Datuen fitxa IDT3CP0C02-24NSGE.pdf
Tentsioa - hornidura 1.62 V ~ 3.6 V Mota Programmable Timer
Hornitzaileen gailuen paketea 4-VFQFPN (5x3.2) Series -
Packaging Tube Pakete / kasua 4-VDFN
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Frequency 24MHz Deskribapen zehatza Programmable Timer IC 24MHz 4-VFQFPN (5x3.2)
Egungo hornidura 2.5mA Diruz -