FX0-LC535R-148.5M
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FX0-LC535R-148.5M
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 148.50MHZ LVDS SMD
Fitxak: FX0-LC535R-148.5M.pdf
  • Mezua
FX0-LC535R-148.5Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FX0-LC535R-148.5M fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena OSC MEMS 148.50MHZ LVDS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4295 pcs Datuen fitxa FX0-LC535R-148.5M.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.203" L x 0.132" W (5.15mm x 3.35mm) Series XPRESSO™ FXO-LC53
balorazio - Packaging Strip
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVDS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.055" (1.40mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 148.5MHz
Deskribapen zehatza 148.5MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 100mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) - Base erresonatzailea Crystal
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FX007
FX007
fabrikatzaileak: N/A
deskribapena: FX007
Stockean: 28538 pcs
Deskarga:
RFQ
FX001
FX001
fabrikatzaileak: N/A
deskribapena: FX001
Stockean: 41050 pcs
Deskarga:
RFQ
FX005
FX005
deskribapena: FX005
FX002
FX002
deskribapena: FX002
FX004
FX004
deskribapena: FX004
FX004Z
FX004Z
deskribapena: FX004Z
FX011
FX011
deskribapena: FX011
FX0027/PC
FX0027/PC
fabrikatzaileak: Arcolectric (Bulgin)
deskribapena: FUSE BLOCK CART 250V 7.5A PCB