9173B-15CS08LFT
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 9173B-15CS08LFT
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC CLK FREQ GEN VID GENLOCK
Fitxak: 9173B-15CS08LFT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
9173B-15CS08LFTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 9173B-15CS08LFT fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC CLK FREQ GEN VID GENLOCK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 20640 pcs Datuen fitxa 9173B-15CS08LFT.pdf
Tentsioa - hornidura 4.75 V ~ 5.25 V Hornitzaileen gailuen paketea 8-SOIC
Series - Ratio - Input: Irteera 1:2
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PLL Yes Irteera Clock
Beste izenak ICS9173B-15CS08LFT
IDT9173B-15CS08LFT
IDT9173B-15CS08LFT-ND
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Helburu nagusia Video Genlock
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrerako Clock
Maiztasuna - Geh 37.5MHz Diferentziala - Sarrera: irteera No/No
Oinarriaren zati kopurua IDT9173B
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
9173B
9173B
fabrikatzaileak: B&K Precision
deskribapena: DC PWR SUPPLY 0-10V 10A/0-20V 5A
Stockean: 72 pcs
Deskarga: 9173B.pdf
RFQ
9173B-01CS08LF
9173B-01CS08LF
fabrikatzaileak: IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena: IC PLL VIDEO GENLOCK 8SOIC
Stockean: 14319 pcs
Deskarga: 9173B-01CS08LF.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: S-200 CONN HDR ASSY 160P AU
Stockean: 4215 pcs
Deskarga: 917479-1.pdf
9174 BK005
9174 BK005
fabrikatzaileak: Alpha Wire
deskribapena: CABLE COAXIAL RG174 26AWG 100'
Deskarga: 9174 BK005.pdf
9173B-15CS08LF
9173B-15CS08LF
deskribapena: IC CLK FREQ GEN VID GENLOCK
Deskarga: 9173B-15CS08LF.pdf
deskribapena: S-200 CONN REC ASSY 160P AU
Deskarga: 917478-1.pdf
9174
fabrikatzaileak: B&K Precision
deskribapena: DC PWR SUPL 0-35V 3A/0-70V 1.5A
9173B-01CS08LFT
9173B-01CS08LFT
Deskarga: 9173B-01CS08LFT.pdf
deskribapena: CONN RECEPT 6POS 1.25MM TIN R/A
deskribapena: 1.25 A-F TAB ASY 6P BOTT ENTRY