8N4SV75LC-0125CDI
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8N4SV75LC-0125CDI
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC
Fitxak: 1.8N4SV75LC-0125CDI.pdf2.8N4SV75LC-0125CDI.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
364 pcs
  • Mezua
8N4SV75LC-0125CDIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8N4SV75LC-0125CDI fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5476 pcs Datuen fitxa 1.8N4SV75LC-0125CDI.pdf2.8N4SV75LC-0125CDI.pdf
Tentsioa - hornidura 2.375 V ~ 2.625 V Mota VCXO
Hornitzaileen gailuen paketea 6-CLCC (7x5) Series FemtoClock® NG
Packaging Tray Pakete / kasua 6-CLCC
Beste izenak IDT8N4SV75LC-0125CDI
IDT8N4SV75LC-0125CDI-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Frequency 622.08MHz
Deskribapen zehatza VCXO IC 622.08MHz 6-CLCC (7x5) Egungo hornidura 136mA
Diruz - Oinarriaren zati kopurua IDT8N4SV75LC
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
8N4SV75LC-0124CDI8
8N4SV75LC-0124CDI8
fabrikatzaileak: IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena: IC OSC VCXO 75MHZ 6-CLCC
Stockean: 5875 pcs
Deskarga: 8N4SV75LC-0124CDI8.pdf
RFQ
8N4SV75LC-0125CDI8
8N4SV75LC-0125CDI8
deskribapena: IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC