8N4SV75BC-0124CDI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8N4SV75BC-0124CDI
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC OSC VCXO 75MHZ 6-CLCC
Fitxak: 1.8N4SV75BC-0124CDI.pdf2.8N4SV75BC-0124CDI.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
364 pcs
  • Mezua
8N4SV75BC-0124CDIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8N4SV75BC-0124CDI fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC OSC VCXO 75MHZ 6-CLCC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5670 pcs Datuen fitxa 1.8N4SV75BC-0124CDI.pdf2.8N4SV75BC-0124CDI.pdf
Tentsioa - hornidura 2.375 V ~ 2.625 V Mota VCXO
Hornitzaileen gailuen paketea 6-CLCC (7x5) Series FemtoClock® NG
Packaging Tray Pakete / kasua 6-CLCC
Beste izenak IDT8N4SV75BC-0124CDI
IDT8N4SV75BC-0124CDI-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Frequency 75MHz
Deskribapen zehatza VCXO IC 75MHz 6-CLCC (7x5) Egungo hornidura 136mA