8N4SV75AC-0141CDI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8N4SV75AC-0141CDI8
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC OSC VCXO 156.25MHZ 6-CLCC
Fitxak: 1.8N4SV75AC-0141CDI8.pdf2.8N4SV75AC-0141CDI8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
8N4SV75AC-0141CDI8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8N4SV75AC-0141CDI8 fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC OSC VCXO 156.25MHZ 6-CLCC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6771 pcs Datuen fitxa 1.8N4SV75AC-0141CDI8.pdf2.8N4SV75AC-0141CDI8.pdf
Tentsioa - hornidura 3.135 V ~ 3.465 V Mota VCXO
Hornitzaileen gailuen paketea 6-CLCC (7x5) Series FemtoClock® NG
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 6-CLCC
Beste izenak IDT8N4SV75AC-0141CDI8
IDT8N4SV75AC-0141CDI8-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Frequency 156.25MHz
Deskribapen zehatza VCXO IC 156.25MHz 6-CLCC (7x5) Egungo hornidura 140mA