8N4DV85FC-0025CDI
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8N4DV85FC-0025CDI
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC
Fitxak: 1.8N4DV85FC-0025CDI.pdf2.8N4DV85FC-0025CDI.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
364 pcs
  • Mezua
8N4DV85FC-0025CDIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8N4DV85FC-0025CDI fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6212 pcs Datuen fitxa 1.8N4DV85FC-0025CDI.pdf2.8N4DV85FC-0025CDI.pdf
Tentsioa - hornidura 2.375 V ~ 2.625 V Mota VCXO
Hornitzaileen gailuen paketea 6-CLCC (7x5) Series FemtoClock® NG
Packaging Tray Pakete / kasua 6-CLCC
Beste izenak IDT8N4DV85FC-0025CDI
IDT8N4DV85FC-0025CDI-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Frequency 25MHz, 25MHz
Deskribapen zehatza VCXO IC 25MHz, 25MHz 6-CLCC (7x5) Egungo hornidura 136mA