8N3SV76BC-0100CDI
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8N3SV76BC-0100CDI
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC
Fitxak: 1.8N3SV76BC-0100CDI.pdf2.8N3SV76BC-0100CDI.pdf3.8N3SV76BC-0100CDI.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
364 pcs
  • Mezua
8N3SV76BC-0100CDIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8N3SV76BC-0100CDI fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 2.375 V ~ 2.625 V Mota VCXO
Hornitzaileen gailuen paketea 6-CLCC (7x5) Series FemtoClock® NG
Packaging Tray Pakete / kasua 6-CLCC
Beste izenak IDT8N3SV76BC-0100CDI
IDT8N3SV76BC-0100CDI-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Frequency 100MHz
Deskribapen zehatza VCXO IC 100MHz 6-CLCC (7x5) Egungo hornidura 120mA
Diruz - Oinarriaren zati kopurua IDT8N3SV76BC
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
8N3SV76BC-0097CDI8
8N3SV76BC-0097CDI8
fabrikatzaileak: IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena: IC OSC VCXO 38.88MHZ 6-CLCC
Stockean: 5711 pcs
Deskarga: 8N3SV76BC-0097CDI8.pdf
RFQ
8N3SV76BC-0100CDI8
8N3SV76BC-0100CDI8
deskribapena: IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC