8N3S270EC-0123CDI
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8N3S270EC-0123CDI
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC OSC CLCK 669.326582MHZ 6-CLCC
Fitxak: 1.8N3S270EC-0123CDI.pdf2.8N3S270EC-0123CDI.pdf
  • Mezua
8N3S270EC-0123CDIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8N3S270EC-0123CDI fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC OSC CLCK 669.326582MHZ 6-CLCC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5995 pcs Datuen fitxa 1.8N3S270EC-0123CDI.pdf2.8N3S270EC-0123CDI.pdf
Tentsioa - hornidura 3.135 V ~ 3.465 V Mota Clock Oscillator
Hornitzaileen gailuen paketea 6-CLCC (7x5) Series FemtoClock® NG
Packaging Tray Pakete / kasua 6-CLCC
Beste izenak IDT8N3S270EC-0123CDI
IDT8N3S270EC-0123CDI-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Frequency 669.326582MHz
Deskribapen zehatza Clock Oscillator IC 669.326582MHz 6-CLCC (7x5) Egungo hornidura 123mA